• اعتماد شما , اعتبار ماست

مقایسه املاک

بهترین منطقه برای خرید باغ ویلا کجاست؟

بهترین منطقه برای خرید باغ ویلا کجاست؟

بهترین منطقه برای خرید باغ ویلا کجاست؟

بهترین منطقه برای خرید باغ ویلا کجاست؟

شهریار چون نگین سبزی در غرب استان تهران می‌درخشد. شهریار شهر یاران است و یار مردمانی است که خسته از غوغا و هیاهوی پایتخت به این نگین سرسبز پناه می‌آورند تا دمی بیاسایند و در دل طبیعت ناب که موهبتی الهی است گرد و غبار از دل و خستگی از تن بزدایند. شهریار یکی از قدیمی‌ترین شهرستان‌های استان تهران با قدمتی بیش از ۷۰۰۰ سال است. براساس مطالعات باستان‌شناسی یکی از قدیمی‌ترین روستاهای اولیه، در قره تپه شهریار شناسایی شده است. در شهرستان شهریار ۵۰ اثر و محوطه باستانی شناسایی شده است که از این تعداد ۲۰ اثر فرهنگی تاریخی آن، در فهرست آثار ملی قرار دارد.شهریار ۳۱۰ کیلومتر مربع وسعت و جمعیتی بالغ بر ۷۰۴ هزار نفر در ارتفاع ۱۱۶۰ متری از سطح دریا و در غرب استان تهران قرار دارد.

چرا بهترین منطقه برای خرید باغ ویلا شهریار است؟

شهریار از شمال با شهرستان‌های کرج و قدس، از شرق با شهرستان‌های تهران و اسلامشهر، از جنوب با شهرستان‌های رباط‌کریم و اسلامشهر و از غرب با شهرستان ملارد همسایه است.جاذبه‌های طبیعی و چشم‌اندازهای بدیع و کم‌نظیر این منطقه چشمان هر بیننده را خیره می‌کند و گردشگران بسیاری را به سمت خود می‌کشاند.ویژگی‌هایی چون آب و هوای مناسب، بزرگترین دشت شقایق کشور، باغ‌های سرسبز، کوچه باغ‌هایی با درختان سر به فلک کشیده، مناطق بکر با گونه‌های کمیاب گیاهی و جانوری فقط بخشی از جاذبه‌های طبیعی شهریار است.

کردان ویلا بخریم یا شهریار ؟

به وجود آمدن کارخانه های صنعتی مثل ریسندگی و بافندگی باعث شد که زمین های منطقه کردان مورد توجه کارخانه دارها قرار بگیرد و این کار باعث شد تا کردان به منطقه ویلا نشین‌ها تبدیل و آخر هفته‌ای شلوغ را به خود ببیند.

منبع: چیدانه

برای مشاهده باغ ویلاهای بیشتر در شهریار و اطراف اینجا کیلیک کنید.

img

admin

پیوستن به گفتگو

پین آن در پینترست