مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۴۰۰ متری با ۱۱۰ متر بنای بی نظیر در منطقه لم آباد ملارد کد ملک : ۱۱۱۴

باغ ویلای 400 متری با 110 متر بنای بی نظیر در منطقه لم آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

بازدید : ۶۰۱

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۴۰۰ متر مربع

باغ ویلا با متراژپایین و قیمت مناسب در بهترین منطقه به لحاظ لوکیشن در ملارد قرار دارد که بهترین گزینه برای خریداران و دوستداران باغ ویلا با قیمت مناسب وبه صورت فول آپشن و امکانات میباشد این باغ ویلا از درب ورودی حیاط تا نمای بنا کامل سنگ کاری شده ، محوطه سازی بسیار زیبا ، آلاچیق سنگی بزرگ ، باربیکیو سنگی که در ایوان بنا با منظره ای بی نظیر طراحی وساخته شده ، استخر 40 متری سرپوشیده که میتوانید در تمامی فصول از آن استفاه کنید ،همراه با درختان سرسبز و کهن ویژگی‌های مثبت این باغ ویلا را تکمیل میکنند.

بنای داخلی باغ ویلا با متراژ 110 متر سالن پذیرایی مجلل با نورپردازی داخلی زیبا ، آشپزخانه با تجهیزات و دواتاق خواب بزرگ و دلباز با نورگیری عالی از محوطه باغ ویلا را شامل میشود.

این باغ ویلا بنایی را تحت عنوان سرایداری به صورت تجهیزشده فراهم کرده تا خیال مالک را از بابت امنیت باغ ویلا و اسکان دائم آسوده کند علاوه براین باغ ویلای ذکر شده کنتور آب و برق و گاز را به صورت مصرفی و از جهت مدارک قولنامه از سند مادر را داراست.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لم آباد ملارد  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۴ تا ۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در لم آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ