مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری نقلی با ۱۱۰ متر بنای شیک در منطقه مهرچین ملارد کد ملک : ۱۱۲۱

باغ ویلای 500 متری نقلی با 110 متر بنای شیک در منطقه مهرچین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۱/۱۶

بازدید : ۱۵۳۴

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری نقلی مناسب برای علاقه مندان به خرید باغ ویلا با متراژ کم و قیمت مناسب میباشد این باغ ویلا به جهت لوکیشن در منطقه مهرچین ملارد واقع شده است. بنای 110 متری این باغ ویلای  بسیار خوش ساخت پذیرایی بزرگ ودلباز با پنجره‌های بسیار بزرگ و نورگیری فوق العاده از محوطه ، آشپزخانه با تمامی تجهیزات و دواتاق خواب با وویی جذاب به سمت محوطه باغ ویلا را شامل میشود.

در محوطه این باغ ویلا نورپردازی بسیار زیبا همراه با محوطه سازی با چمن مصنوعی و واش بتن به همراه درختان سرسبز از بدو ورود به باغ ویلا تا درب ورودی بنای ساختمان  شمارا همراهی میکند علاوه براین وجود آلاچیق با طراحی به سبک چوب ، باربیکیو و استخر با تاسیسات کامل تمامی امکانات رفاهی و همچنین زیبایی‌های بصری این باغ ویلای نقلی را تکمیل میکند.

باغ ویلای فوق جهت تامین امنیت هرچه بیشتر بنایی 30 متری به صورت مجهز و مجزا برای اسکان سرایدار درنظر گرفته است که خیال شما را از بابت اسکان دائم در این باغ ویلا آسوده میکند.

باغ ویلای فوق دارای آب برق گاز و همچنین به جهت مدارک دارای قولنامه و وکالت عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم نیز میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در مهرچین ملارد  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرچین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ