مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۴۵۰ متری نقلی با ۹۰ متر بنای بی نقص در منطقه کردزار شهریار کد ملک : ۱۱۳۹

باغ ویلای 450 متری نقلی با 90 متر بنای بی نقص در منطقه کردزار شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۰۷

بازدید : ۵۳۱

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۴۵۰ متر مربع

باغ ویلای 450 متر نقلی با  14 متر بر و امکانات کامل در منطقه ای با آب و هوای بی نظیر کردزار شهریار قرارگرفته است . بنای این باغ ویلا دوسال ساخت ، 90 متری با یک خواب بزرگ و به صورت مستر ، سالن پذیرایی دلباز با نورگیری عالی از محوطه و آشپزخانه با تجهیزات کامل میباشد.

درانتهای محوطه این باغ ویلا بنایی تحت عنوان سرایداری با تجهیزات مجزا و کامل در نظر گرفته شده تا امنیت باغ ویلا تکمیل و خیال مالک را جهت اسکان دائم آسوده کند از دیگر امکانات این باغ ویلا میتوان به  استخر (با تاسیسات  ) به صورت سرپوشیده اشاره کرد که میتوان در تمامی فصول از آن استفاده کرد وجود درختان سرسبز و تنومد این باغ ویلا حس ناب طبیعت و آرامش آنرا در شبهای خنک تابستان به شما القا میکند.

باغ ویلای فوق انشعابات کامل  را به صورت مصرفی و از نظر مدارک دارای وکالت از سند مادر عرصه و اعیان  و قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در کردزار شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کردزار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ