مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۰۰۰ متری با بنای ۱۲۰ متری شیک در منطقه رضی آباد شهریار کد ملک : ۱۱۴۵

باغ ویلای 1000 متری با بنای 120 متری شیک در منطقه رضی آباد شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۱۷

بازدید : ۷۵۵

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1000 متری با 120 متر بنا با برق سه فاز قانونی  ، اب شهری و گاز قانونی ، خط تلفن ، پمپ آب و تانکر همراه با  سند تک برگ مشاع در منطقه رضی آباد شهریار قراردارد. بنای 120 متری این باغ ویلا به صورت دو طبقه ،  پذیرایی با نورگیری از محوطه ، اتاق خواب و سوییت مهمان ، آشپزخانه مجهز را شامل میشود.

در محوطه این باغ ویلا کلبه درختی چوبی  و آلاچیق شیشه ای  علاوه بر دورهمی‌های خانوادگی ودوستانه میتواند لوکیشن جذابی برای عکاسی‌های شما باشد.علاوه براین استخر روباز با تاسیسات کامل ، انواع درختان میوه مثمر ۱۵ ، ۱۰، ۷ ، و … ساله  ، گل و گیاه تزیینی  ، محوطه سازی و چراغانی مناسب  به زیبا و دلنشین بودن این باغ ویلا افزوده است.

مالک این باغ ویلا با ایجاد دیوار و نرده ،  حفاظ و درب ورودی کنترلی سعی در برقراری امنیت کرده وعلاوه بر این  با ایجاد بنایی تحت عنوان سرایداری نیز امنیت آن را چندین برابر کرده که خیال شمارا ازاین بابت آسوده میکند.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در رضی آباد شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۱۴ تا ۱۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در شهریار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ