مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۰۰۰ متری شیک با ۱۱۰ متر بنای لوکس در منطقه خوشنام ملارد کد ملک : ۱۱۷۷

باغ ویلای 1000 متری شیک با 110 متر بنای لوکس در منطقه خوشنام ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۲۲

بازدید : ۳۶۵

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1000 متری با لوکیشن عالی از نظر آب و هوایی و ویلا سازی ، در منطقه خوشنام ملارد قرار گرفته است محوطه باغ ویلا از بدو ورود  تا انتها کامل سنگ شده که همین امر سبب شده تا حیاط تمیزتر، و شست و شوی آن آسانتر باشد. علاوه براین امکانات تفریحی  اعم از استخر با تاسیسات کامل ، باربیکیو همراه با فضای بسیار سرسبز و خوش آب و هوا ، نوید محیطی آرامش بخش در کنار خانواده را به شما میدهد.

این باغ ویلای لوکس دارای 110 متر بنای خوش ساخت با نمایی بسیار زیباست که سالن پذیرایی مجلل ، آشپزخانه مجهز ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، دو اتاق خواب بزرگ و دلباز که یکی به صورت مستر و تراس  را شامل میشود.

از دیگر ویژگی‌های مثبت این باغ ویلا میتوان به پارکینگ اختصاصی ، انباری ، آب چاه و سهمیه آب کشاورزی ، امتیازات آب,برق مصرفی و 20 متر سرایداری مجهز و مجزا برای ایجاد امنیت بیشتر باغ ویلا اشاره داشت.

باغ ویلای ذکر شده در حال حاضر به صورت تخلیه ، آماده فروش و به جهت مدارک دارای قولنامه و وکالت از سند مادر قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در خوشنام ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۷ تا ۸ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در خوشنام مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ