مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۷۰۰ متری با ۹۰ متر بنا در لوکیشنی باطبیعت بکر،منجیل آباد شهریار کد ملک : ۱۱۸۱

باغ ویلای 700 متری با 90 متر بنا در لوکیشنی باطبیعت بکر،منجیل آباد شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

بازدید : ۹۷۵

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۷۰۰ متر مربع

باغ ویلای لوکس با متراژ 700 متر در منطقه ای با آب و هوای عالی و بسیار سرسبز با مردمان محلی و خونگرم ، منجیل آباد شهریار قرارگرفته است.بنای ساخته شده در این باغ ویلا 90 متری پذیرایی مجلل ، خواب مستر ، تراس ، سرویس بهداشتی و حمام  ایرانی,فرنگی، آشپزخانه با طراحی مدرن و تجهیزات کامل را شامل میشود.

در محوطه این باغ ویلای زیبا استخر با تاسیسات کامل همراه با چمن مصنوعی و میز صندلی درمجاورت آن ، آلاچیق ، باربیکیو ، نورپردازی حرفه ای حیاط ، درختان تنومند  و درختچه‌های سرسبز فرصت استفاده از طبیعت بکر و امکانات رفاهی کامل در این باغ ویلا را در اختیار شما قرارمیدهد.

این باغ ویلا 4 سال ساخت  و از سایر امکانات آن میتوان به  پارکینگ اختصاصی غیر مسقف ، برق کنتور ، آب لوله کشی و دارای منبع ، نتور گاز اقدام شده ، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اسپلیت ، سرایداری مجهز و مجزا برای ایجاد امنیت کامل باغ ویلا ،اشاره داشت. مدارک باغ ویلای فوق معتبر ، دارای نامه جهاد و سند وکالتی قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را درمنجیل آباد  شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در منجیل آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ