مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۸۰ متری نقلی با ۱۲۰ متر بنای نوساز در منطقه بلوار امام حسین شهریار کد ملک : ۱۱۹۰

باغ ویلای 580 متری نقلی با 120 متر بنای نوساز در منطقه بلوار امام حسین شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۱۹

بازدید : ۳۶۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۸۰ متر مربع

باغ ویلای 580 متری نقلی در منطقه بلوار امام حسین شهریار ، با 120 متر بنا و امکانات کامل مناسب برای علاقه مندان به خرید باغ ویلا با قیمت مناسب ، متراژ کم و لوکس میباشد. این باغ ویلا دارای 120 متر بنای طراحی شده به صورت مدرن و شیک ، سالن پذیرایی دلباز ، آشپزخانه نقلی ، دو اتاق خواب بزرگ که نورگیری عالی از محوطه دارند و یکی به صورت مستر ، سرویس بهداشتی ایرانی ، میباشد.

در حیاط این باغ ویلا محوطه سازی همرا با نورپردازی حرفه ای درکنار استخر با تاسیسات کامل ، آلاچیق بزرگ ودلباز همراه با چمن مصنوعبی مناسب برای چیدمان صندلی ، آتشگاه ساخته شده با سنگ برای دورهمی‌های شبانه در شب‌های سرد زمستان ، باربیکیو ، درختان سرسبز و کهن جلوه جذابیت این باغ ویلای مدرن را دوچندان و فضای آن را آرامش بخش کرده است .

باغ ویلای فوق یک در از بهر و یک از داخل مجموعه دارد که امنیت آنرا بیشتر کرده علاوه بر این دارای انشعابات به صورت مصرفی و به جهت مدارک ، وکالت از سند مادر قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.قیمت نهایی این باغ ویلا 7 میلیارد است اما قابلیت تهاتر دارد که قیمت آن را به 7 میلیارد و پانصد میلیون افزایش میدهد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک بلوار امام حسین شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۷ تا ۸ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بلوار امام حسین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ