مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری نقلی با ۸۰ متر بنا در منطقه بکه شهریار کد ملک : ۱۱۹۵

باغ ویلای 500 متری نقلی با 80 متر بنا در منطقه بکه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۷/۱۰

بازدید : ۷۰۰

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری نقلی با امکانات کامل در منطقه سرسبز و خوش آب و هوای بکه شهریار آماده فروش برای خریداران باغ ویلا با قیمت مناسب و متراژ نقلی میباشد. باغ ویلا از بدو وورد کاملا فضاسازی شده و استخر با تاسیسات کامل ، نورپردازی عالی در حیاط ، درختان سرسبز و بارده ، تاب ریلکسی  ، شرایط ومحیطی سرشار از آرامش برای گذراندن تعطیلات در کنار خانواده و دوستان در طبیعت بکر وبی نظیر بکه شهریار فراهم آماده است.

این باغ ویلا بنایی 80 متری نقلی البته با امکانات و تجهیزات کامل راداراست که نمای آن ترکیب سنگ و آجرنما و فضای داخلی آن پذیرایی با نورگیری عالی از محوطه ، اتاق خواب دلباز ، آشپزخانه مجهز ، سرویس بهداشتی ایرانی ، فرنگی را شامل میشود.

باغ ویلای فوق داخل مجموعه ویلایی بوده به همین جهت از امنیت بالایی برخورداراست .به جهت سایرامکانات این باغ ویلا میتوان به داشتن برق ، گاز کپسول و آب تانکر اشاره داشت لازم به ذکر است که باغ ویلا  به لحاظ مدارک سند تک برگ قابل انتقال به نام خریدار محترم را داراست.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک بکه شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

 

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ