مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۴۲۰ متری نقلی با ۷۰ متر بنا در منطقه خوشنام ملارد کد ملک : ۱۲۰۷

باغ ویلای 420 متری نقلی با 70 متر بنا در منطقه خوشنام ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۰۹

بازدید : ۳۵۹

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۴۲۰ متر مربع

باغ ویلای 420 متری با 70 متر بنای نقلی در منطقه خوش آب و هوا و سرسبز خوشنام ملارد آماده فروش برای علاقه مندان به خرید باغ ویلا‌های لوکس با متراژ و قیمت مناسب میباشد. نمای بنای 70 متری این باغ ویلا تماما از سنک کار شده که جلوه آن را فاخر‌تر کرده ،پذیرایی با نورگیری خوب و نورپردازی داخلی ، آشپزخانه  کابینت شده در گوشه دنج سالن پذیرایی، اتاق خواب بزرگ و دلباز به صورت مستر و سرویس بهداشتی  فضای داخلی این بنا را تشکیل میدهند.

در محوطه این باغ ویلا استخر شنا با جایگاه تاسیسات (که آماده قرار دادن تصفیه‌خانه و گرم‌کن می‌ باشد ) ، فضاسازی عالی با درختان میوه سرسبز ، درختچه‌های تزئینی همراه با نورپردزای عالی محوطه جذابیت‌های محوطه این باغ ویلا را چندیدن برابر کرده است.

 این باغ ویلا در لوکیشنی عالی با امنیت فوق العاده بالا قرارگرفته است که این امکان را به شما میدهد تا بتوانید درهرزمانی با خیال آسوده در این باغ‌ ویلا سکونت‌ دائم داشته باشید.

باغ ویلای ذکر شده تمامی امتیازات اعم از برق کنتور ، آب و گاز مصرفی را داراست لازم به ذکر است که باغ ویلا دارای سند به صورت وکالت از سند مادر ، قابل انتقال به نام خریدار محترم نیز میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در خوشنام ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در خوشنام مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ