مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری با ۱۰۰ بنای لوکس در منطقه مهرچین ملارد کد ملک : ۱۲۰۸

باغ ویلای 500 متری با 100 بنای لوکس در منطقه مهرچین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۱۹

بازدید : ۳۱۰

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری در کوچه ای اختصاصی با امنیت فوق العاده بالا، واقع در منطقه ویلایی نشین ، مهرچین ملارد با 100 متر بنای سنگی آماده فروش به خریداران محترم میباشد. نمای بنای این ساختمان 100 متری ، کاملا سنگ کاری شده و ایوان بسیار زیبا و دنجی در مقابل ورودی آن ساخته شده است ، فضای داخلی این بنا، پذیرایی با کف سرامیک شده ، دو اتاق خواب بزرگ که یکی به صورت مستر ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی را شامل میشود.

در محوطه باغ ویلا استخر با تاسیسات کامل ، آتشگاه زمستانی طراحی شده با سنگ مناسب برای دورهمی‌های شبانه در شب‌های سرد زمستان ، درختان سرسبزمیوه ، درختچه‌های تزئینی وواش بتن همراه با نورپردازی عالی در چندین رنگ مختلف در تمامی محیط باغ ویلا، زیبایی منحصر به فردی را در محوطه ایجاد کرده است.

باغ ویلا امتیازات آب ، برق وگاز را به صورت مصرفی دارد و به جهت مدارک دارای وکالت از سند مادر قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را درمهرچین ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرچین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ