مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۴۰۰ متری با ۱۲۰ متر بنای لوکس در منطقه ویلایی لم آباد ملارد کد ملک : ۱۲۱۴

باغ ویلای 400 متری با 120 متر بنای لوکس در منطقه ویلایی لم آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۹/۰۱

بازدید : ۲۸۳

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۴۰۰ متر مربع

باغ ویلای 400 متری با 120 متر بنای خوش ساخت و لوکس در منطقه لم آباد ملارد به فروش میرسد این باغ ویلا در منطقه ای کاملا امن ، داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته است که خیال شما را از بابت امنیت باغ ویلا آسوده میکند.بنای 120 متری باغ ویلا به صورت مدرن طراحی ساخته و طراحی شده که فضای آن  سالن پذیرایی بزرگ با نورپردازی داخلی ، آشپزخانه مدرن فول کابینت ، دو اتاق خواب دلباز با نورگیری عالی که یکی به صورت مستر ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، را شامل میشود. در محوطه این باغ ویلای جذاب  استخر شنا با تاسیسات کامل قابل استفاده در تمامی فصول که اطراف آن با چمن مصنوعی زیباتر شده ، محوطه کاری بی نظیر همراه با درختچه‌های تزئینی و گل آرایی ، نورپردازی حرفه ای که فضای چشم نواز محوطه باغ ویلا را دلشین‌تر کرده است، از امکانات رفاهی و تفریحی این باغ ویلا به شمار میرود.

باغ ویلای فوق دارای اشنعابات آب شهری ، برق و گاز بصورت مصرفی است به جهت مدارک ، اسناد باغ ویلا کاملا معتبر و بصورت قولنامه از سند مادر قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لم آباد ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در ملارد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ