مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۴۲۰ متری نقلی با ۸۰ متر بنای نوساز در منطقه سرسبز ملارد کد ملک : ۱۲۱۵

باغ ویلای 420 متری نقلی با 80 متر بنای نوساز در منطقه سرسبز ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۹/۰۲

بازدید : ۲۷۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۴۲۰ متر مربع

باغ ویلای 420 متری با 80 متر بنای نوساز که با وجود نقلی بودن تمامی امکانات رفاهی و تفریحی را داراست این باغ ویلا در منطقه سرسبز و خوش آب و هوای ملارد واقع شده که به دلیل داخل شهرک بودن  و نزدیکی به بافت شهری امنیت بالایی دارد و علاوه بر این دسترسی عالی آن به امکانات شهری از دیگری ویژگی‌های مثبت آن محسوب میشود. بنای 80 متری باغ ویلا به صورت مدرن طراحی شده و سالن پذیرایی دلباز که از دوطرف نورگیری عالی از محوطه دارد ، دواتاق خواب بزرگ مستر ، آشپزخانه نقلی کابینت شده ، سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی ، سیستم سرمایشی  اسپیلت و گرمایشی بصورت پکیج و رادیاتور فضای داخلی این بنای لوکس را تشکیل میدهد. نمای بنای ساختمان و تمامی دیوار‌های محوطه باغ ویلا سنگ کاری شده که علاوه بر زیبایی به شکیل بودن باغ ویلا نیز افزوده است.

در محوطه باغ ویلا امکانات رفاهی اعم از اتشگاه برای دورهمی در شب‌های سرد زمستان ، استخر با تاسیسات کامل، فضای دنج کنار استخر برای چیدمان صندلی ، در کنار طبیعت بکر و بی نظیری که درختان سرسبز وتنومند ، درختچه‌های گل ایجاد کرده اند همراه با نورپردزای حرفه ای کل محوطه، فضای باغ ویلا را به محیطی آرامش بخش تبدیل کرده است.

انشعابات در این باغ ویلا به صورت  برق و گاز مشترک با شهرک ، آب درحال لوله کشی برای شهرک می‌باشد وبه لحاظ مدارک ، دارای سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در ملارد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ