مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری شیک با ۲۰۰ متر بنای خاص در منطقه ملارد ویلای جنوبی کد ملک : ۱۲۱۷

باغ ویلای 500 متری شیک با 200 متر بنای خاص در منطقه ملارد ویلای جنوبی

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۹/۱۴

بازدید : ۲۶۳

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری شیک با 200 متر بنای خاص در منطقه ویلایی نشین و خوش آب وهوای ملارد ویلای جنوبی آماده فروش به شما علاقه مندان به باغ ویلا میباشد. طراحی بی نظیر محوطه باغ ویلا همراه با استخر سرپوشیده مناسب برای استفاده در تمامی فصول و تاسیسات کامل ، آتشکده طراحی شده با سنگ و فلز ، فضاسازی عالی با درختان سرسبز و تنومند ، درختچه‌های گل ، چمن مصنوعی و نوپردازی فوق العاده جذاب ، محیطی رویایی و لذت بخش برای گذراندن اوقات فراغت دراین طبیعت بکر فراهم کرده است.

بنای 200 متری این باغ ویلا به شیوه کاملا مدرن و همگون بامحوطه بیرونی طراحی و ساخته است که برای معرفی بخش‌های داخلی میتوان به سالن پذیرایی مجلل با نورپردازی داخلی و پنجره هایی تمام قد با ویو و نورگیری عالی از محوطه ، آشپزخانه با تجهیزات کامل و کابینت شده با رنگ طوسی ترند ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و دو اتاق خواب بزرگ ، اشاره داشت .

باغ ویلای فوق انشعابات آب ، برق وگاز را به صورت کامل دارد و به لحاظ  مدارک ،  کاملا معتبر و وکالت از سند مادر قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را درملارد ویلای جنوبی  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در ملارد ویلای جنوبی مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ