مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری لاکچری با ۲۰۰ متر بنای لوکس در منطقه ملارد ویلای جنوبی کد ملک : ۱۱۳۳

باغ ویلای 500 متری لاکچری با 200 متر بنای لوکس در منطقه ملارد ویلای جنوبی

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۲/۰۶

بازدید : ۲۹۸۹

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری لاکچری با 200 متر بنای لوکس در منطقه ای ویلایی با امنیت فوق العاده بالا ، ملارد ویلای جنوبی قرار دارد. در محوطه این باغ ویلا استخر استخر کاشی شده‌ی چهار فصل سرپوشیده مناسب برای آب تنی در تمامی فصول ، آتشکده با طراحی خاص و مدرن فلز و شیشه جهت دورهمی در شب‌های سرد زمستانی  همراه با محوطه سازی  و نورپردازی حرفه ای که از بدو ورود به باغ ویلا چشم هر ببیننده ای را به خود خیره میکند.

بنای این باغ ویلا ، 200 متری با طراحی خاص و زیبا  سالن پذیرایی مجلل با پنجره هایی بزرگ وویی جذاب از یک طرف به سمت استخر و از طرف دیگر به سمت محوطه سرسبز باغ ویلا ، دو اتاق خواب فول امکانات ، آشپزخانه با تجهیزات کامل و مجهز را شامل میشود .

ملک فوق به صورت داخل مجموعه ویلایی بوده و دارای انشعابات به شکل آب برق گاز و از نظر مدارک دارای وکالت از سند مادر عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در ملارد ویلای جنوبی  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در ملارد ویلای جنوبی مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ