مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۹۰۰ متری با ۲۷۰ متر بنای فاخر دربهترین منطقه ابرهیم آباد شهریار کد ملک : ۱۰۱۳

باغ ویلای 900 متری با 270 متر بنای فاخر دربهترین منطقه ابرهیم آباد شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۰۵/۲۹

بازدید : ۹۸۲

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۹۰۰ متر مربع

بنای این باغ ویلای لوکس و فاخر تماما از سنگ و وفضای داخلی آن  آشپزخانه و پذیرایی کاملا مدرن طراحی شده دارای دو اتاق خواب به صورت مستر و از جهت امکانات رفاهی به صورت فول فرنیش به فروش میرسد. باغ ویلای 900 متری با 270 متر بنای فاخر دربهترین منطقه ابرهیم آباد شهریار به فروش میرسد.

 

 در حیاط این باغ ویلای جذاب در کردزار استخر چهار فصل  با  تمامی تاسیسات از جمله تصفیه خانه وسیستم گرمایشی وهچنین محوطه سازی به صورت بسیار جذاب وشیک با درختان مثمرثمر و زینتی به همراه نورپردازی طراحی شده  که میتواند بهترین خاطره را برای شما در این باغ ویلا رقم بزند.

از دیگرویژگی‌های متمایز این باغ ویلا دسترسی آسان به ملک و به بافت روستایی، قرار گرفتن آن در بهترین کوچه باغ منطقه و همچنین آسفالت بودن این باغ  تا جلوی درب ملک که شرایط عبور را بسیار راحت‌تر کرده است را میتوان نام برد.

  مدارک این باغ ویلا ی واقع در ابراهیم آباد، به صورت سند تک برگ عرصه و اعیان و انشعابات آب و برق و کنتور گاز داخل ملک می‌باشد .

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک  ابراهیم  آباد شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس حاصل نمایید.

قیمت: از ۱۱ تا ۱۲ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در ابراهیم آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ