مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۰۰۰ متری لوکس با بنای ۱۲۰ متری در کهنز شهریار کد ملک : ۱۱۴۳

باغ ویلای 1000 متری لوکس با بنای 120 متری در کهنز شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۱۳

بازدید : ۱۵۵۳

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1000 متری با لوکیشنی عالی در منطقه کهنز شهریار واقع شده است این باغ ویلا دارای بنایی 120 متری با طراحی وساخت مدرن مناسب برای خریداران باغ ویلا به سبک به روز ومدرن میباشد این بنا سالن پذیرایی مجلل که  پنجره‌های آن به سمت محوطه باغ ویلا تا کف شیشه شده و ویوی بی نظیری ایجاد کرده ، دو اتاق خواب بزرگ نورپردازی شده و یکی از آنها به صورت مستر ، آشپزخانه با تجهیزات درجه یک و عالی را شامل میشود.

از ویژگی‌های مثبت این باغ میتوان به امکانات رفاهی و تفریحی اعم از استخر با تاسیسات کامل همراه با بار، درختان سرسبز و تنومند درمحوطه ، نورپردازی حرفه ای حیاط و محوسازی از بدو ورود باغ ویلا تا بنای ساختمان اشاره داشت.

این باغ ویلا داخل مجموعه بوده و وجود نگهبانی امنیت آن را تامین و تضمین میکند ، علاوه بر این انشعابات آن به صورت مصرفی ، واز جهت مدارک دارای وکالت از سند مادر و قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در کهنز شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۷ تا ۸ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کهنز مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ