مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۲۴۰۰ سوپرلاکچری با ۶۸۰ متر بنای فاخر در اندیشه شهریار کد ملک : ۱۱۴۴

باغ ویلای 2400 سوپرلاکچری با 680 متر بنای فاخر در اندیشه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۱۴

بازدید : ۹۴۲

تعداد طبقات : ۲

باغ ویلا | ۲۴۰۰ متر مربع

این باغ ویلا یکی از فاخرترین باغ ویلاها در شهرک‌های ویلایی  شهریار محسوب میشود که از به روزترین متد‌های طراحی و ساخت در آن استفاده شده است . عظمت بنای باغ ویلا از چندین متر قبل از رسیدن به آن توجه هرببیننده ای را به خود جلب میکند که زیربنای آن 680 متر به صورت دوبلکس ، کاملا سنگ کاری شده و تصویری شبیه کاخ را به نمایش میگذارد و مناسب برای خریداران باغ ویلا با طراحی منحصر به فرد ، خاص و بدون مشابه در منطقه میباشد

بنای 680 متری این باغ ویلا به صورت دوبلکس ساخته شده که در طبقه اول آن سالن پذیرایی مجلل با طراحی ( کناف کاری ، گچ بری‌های متنوع ، سنگ کاری ، ستون‌های بلند به طول شش متر در کنار در ورودی برای ایجاد شکوه و عظمت بیشتر در داخل بنا )  ، نورپردازی داخلی بی نظیر ، آشپزخانه با تجهیزات برند و کامل ، سرویس بهداشتی . در طبقه دوم tvروم بزرگ ، چهار اتاق خواب مستر همراه با بهار خواب دلباز و بزرگ که وویی بی نظیر به سمت محوطه باغ ویلا دارد ، قرارگرفته اند . هیچ یک ازاین توضیحات نمیتواند همه زیبایی‌های این باغ ویلا را برای شما به تصویر بکشد.

درحیاط این باغ ویلا فضا سازی محوطه بیرون که آن را به قسمت هایی نظیر : محل ورودی از در باغ ویلا تا در ورودی بنای عمارت ، استراحتگاه با چیدمان میز و صندلی ، آلاچیق بزرگ ، باربیکیو ، فضایی برای پارک ماشین ، بازی کودکان و .. در نظر گرفته شده است.

استخر سرپوشیده  با تمامی تاسیسات با حفاظ برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای کودکان نیز ساخته شده که در تمامی فصول میتوانید از آن استفاده کنید.

باغ ویلا به جهت سرمایش و گرمایش کاملا تجهیز شده ودارای سیستم پکیج و دارای اسپیلت ( کولرگازی) در اتاق خواب‌ها و هر طبقه ویلا  و گرمایش از کف میباشد.

باغ ویلای ذکر شده پایانکاراز شهرداری و بدون مشکل جهاد است . انشعابات آن به صورت کنتور و به جهت مدارک سند شش دانگ قابل انتقال به نام خریدار محترم را دارد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در اندیشه شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۴۹ تا ۵۰ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در فاز 1 اندیشه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ