مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۵۰ متری لوکس با ۱۲۶ متر بنا در منطقه شهریار کد ملک : ۱۱۵۱

باغ ویلای 550 متری لوکس با 126 متر بنا در منطقه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۳۱

بازدید : ۶۳۳

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۵۰ متر مربع

باغ ویلای 550 متری با بنای 126 متری لوکس در منطقه سرسبزشهریارقرار گرفته است برای توصیف این باغ ویلا از محوطه آن آغاز میکنیم. در بدو ورود به این باغ ویلا فضا و طبیعتی بسیار جذاب و سرسبزی را مشاهده میکنید که راهرویی سنگ فرشی از میان آن شما را به داخل باغ هدایت میکند در ادامه محوطه باربیکیو در گوشه ای از باغ ، نورپردازی‌های سرتاسردیوار‌های حیاط مشاهده خواهید کرد و در نهایت به انتهای باغ و بنای 126 متری باغ ویلا میرسید که درکنار آن استخر سرپوشیده همراه با سونا و تاسیسات کامل و درب سکوریت قرار دارد و شما میتوانید در تمامی فصول از شنا داخل این استخر سرپوشیده  با محیطی جذاب و نورپردازی خاص لذت ببرید.

بنای داخلی این ساختمان سالن پذیرایی با وویو از یک طرف به سمت محوطه باغ ویلا و از طرف دیگر به سمت قسمت بسیار زیبای استخر که نورپردازی و نقاشی شده ، آشپزخانه مجهز ، دواتاق خواب دلباز همراه با کمد دیواری ، سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت ، شومینه برای شب‌های سرد زمستان ، تراس با وویو به سمت محوطه را شامل میشود.  

از دیگر ویژگی‌های مثبت و حائز اهمیت باغ ویلای ذکر شده میتوان به داشتن پارکینگ اختصاصی ، درب ریموت دار ، درب ضد سرقت, آیفون تصویری اشاره داشت.

باغ ویلای فوق امتیازات آب,برق,گاز را به صورت کامل دارد و درحال حاضر تخلیه  و دارای مدارک معتبر نیزمیباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در شهریار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ