مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای لاکچری ۱۳۰۰ متری با ۱۳۰ متر بنای مجلل در منطقه بلوار امام حسین شهریار کد ملک : ۱۱۵۷

باغ ویلای لاکچری 1300 متری با 130 متر بنای مجلل در منطقه بلوار امام حسین شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۴/۰۹

بازدید : ۳۹۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۳۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1300 متری لاکچری و لوکس با بنایی 130 شکیل در منطقه بلوارامام حسین شهریار قرار گرفته که مناسب برای علافه مند به خرید باغ ویلا با طراحی و ساخت منحصر به فرد و خاص میباشد. بنای این باغ ویلا در قسمت همکف سالن پذیرایی دلباز با طراحی مدرن ، نورپردازی داخلی ، دیوار سالن کامل شیشه سکوریت شده و وویی بی نظیر به سمت محوطه باغ ویلا دارد ، آشپزخانه با تجهیزات کامل ، کف سالن پارکت و به همراه دیوارها رنگ هماهنگ و گرم کار شده ، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اسپلیت ، و در طبقه بالا( دوبلکس )  اتاق خواب بسیار بزرگ مستر با ویو وفضایی آرامش بخش به سمت محوطه قراردارد ، را شامل میشود.

در محوطه این باغ ویلای جذاب محوطه سازی و نوپردازی حرفه ای ، استخر با تاسیسات کامل ، باربیکیو همراه با درختان سرسبز، تنومند و سربه فلک کشیده محیطی دلنشین و آرامش بخشی را برای گذراندن تایمی خاطره ساز برای خانواده و دوستان شما ایجاد کرده است.

از دیگر ویژگی‌های مثبت این باغ ویلا میتوان به داشتن امتیازات آب,برق,گاز ، پارکینگ اختصاصی اشاره داشت لازم به ذکر است که این باغ ویلا دارای سند تک برگ قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد و علاوه براین قابلیت معاوضه نیز دارد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را دربلوار امام حسین شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۱۱ تا ۱۲ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بلوار امام حسین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ