مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۲۳۰۰ متری فاخر با ۱۴۰ متر بنای خوش ساخت در منطقه شهریار کد ملک : ۱۱۶۲

باغ ویلای 2300 متری فاخر با 140 متر بنای خوش ساخت در منطقه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۴/۳۱

بازدید : ۴۲۵

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۲۳۰۰ متر مربع

باغ ویلا با متراژ عالی 2300 متری تماما سنگ کاری شده و نمایی بسیار فاخر در منطقه شهریار قرار گرفته است بلافاصله پس از ورود به باغ ویلا طبیعت و زیبایی محوطه همراه با نمای بنا شما را مجذوب خود خواهد کرد محوطه این باغ ویلا به شیوه بسیار دلنشینی محوطه سازی ، درختکاری و نورپردازی شده است علاوه براین حوضچه ای فوق العاده زیبا از حیاط آغاز و با جوی آبی به حوضچه دیگر که دقیقا در مقابل درب ورودی بنا قرارگرفته متصل شده که فضا و محیط  بی نظیری را به تصویر کشیده است. استخر با تاسیسات کامل ، باربیکیو ، آلاچیق سنگی ،  پارکینگ اختصاصی ، اتاق سرایداری برای امنیت بیشتر ، انباری ، امتیازات آب,برق,گاز از دیگر ویژگی‌های مثبت این باغ ویلاست که میتوان برای شما نام برد.

بنای 140 متری باغ ویلا دواتاق خواب بزرگ ، سالن پذیرایی دلباز با نورپردازی داخلی ، آشپزخانه به صورت خام که میتوانید به دلخواه طراحی و کابینت کنید ، را شامل میشود.

 باغ ویلای فوق در حال حاضر تخلیه ، یکسال ساخت و به جهت مدارک دارای سند وکالتی قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را درشهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۱۱ تا ۱۲ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در شهریار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ