مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۳۰۰۰ متری با ۶۰۰ متر جواز ساخت درشهریار کد ملک : ۱۱۶۵

باغ ویلای 3000 متری با 600 متر جواز ساخت درشهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۰۳

بازدید : ۳۷۴

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۳۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای بسیار بزرگ و با صفا به متراژ 3000 متر ، 600 متر جواز کسب ، ۲ عدد سند ۱۵۰۰ متر عرصه و ایان در منطقه شهریار واقع شده است .این باغ ویلا دارای 90 متر بنای تک خواب ، سالن پذیرایی نقلی با نورگیری عالی ، آشپزخانه مجهز ، تراس 40 متری دلباز ، کف سالن پارکت شده ، مبله و دارای ویدئو پرژکتور ، پکیج و شومینه میباشد.

 در محوطه این باغ ویلا ۲۰۰ درخت  ۳تا ۱۵ ساله که مجهز شده اند به ابیاری قطره ای، باغچه بزرگ سبزیجات ، استخر با تاسیسات کامل  همراه با آلاچیق شیک که در ارتفاع یک پله بالاتر از سطح محوطه قرار گرفته و کودکان شما را از خطرات احتمالی دور میکند ، باربیکیو سنگی ، قفس پرندگان ، استراحتگاه کنار استخر همگی در کنار یکدیگر فضای دنج و آرامش بخشی را برای گذراندن تعطیلات در کنار خانواده و دوستان برای شما فراهم آورده است.

از دیگر ویژگی‌های مثبت این باغ ویلا میتوان به انباری ، ۴ساعت سهمیه آب کشاورزی  ، پارکینگ اختصاصی ، سرویس بهداشتی و حمام ایرانی,فرنگی ، موتور برق اشاره داشت علاوه براین  دور تا دور حیاط باغ ویلا دیوار‌های 5 متری بلند کشیده شده برای ایجاد امنیت بیشتر و علاوه براین بنایی تحت عنوان سرایداری با امکانات کامل و مجزا در نظرگرفته شده تا خیال شما از بابت امنیت باغ ویلا آسوده باشد.

باغ ویلای مذکور درحال حاضر تخلیه ، آماده فروش ، تا 2 میلیارد قابلیت معاوضه  و دارای سند تک برگ قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۱۱ تا ۱۲ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در شهریار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ