مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری لاکچری با ۲۵۰ متر بنای بی نظیر در لم آباد ملارد کد ملک : ۱۱۷۴

باغ ویلای 500 متری لاکچری با 250 متر بنای بی نظیر در لم آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۱۴

بازدید : ۴۷۹

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری با طراحی و ساخت محوطه و بنای بی نظیر مناسب برای خرید علاقه مندان به باغ ویلا‌های نقلی و لوکس میباشد این باغ ویلا با بنای 250 شیک در منطقه لم آباد ملارد با اب و هوای عالی و طبیعت بکر قرارگرفته است .بنای باغ ویلا دوبلکس و به این صورت است که در طبقه اول سالن پذیرایی مجلل ، نورپردازی داخلی عالی ، نورگیری فوق العاده از محوطه ، آشپزخانه مجهز و نقلی قراردارد و طبقه دوم سالن پذیرایی کوچک همراه با سه اتاق خواب  بزرگ ودلباز ، تراس با وویی فوق العاده به سمت محوطه باغ ویلا ، را شامل میشود.

محوطه باغ ویلا با فضاسازی مناسب ، درختان سرسبز همراه با درختچه‌های گل زیبا ، آلاچیق بزرگ ، استخر با تاسیسات کامل ، باربیکیو ، آبنمای جذاب ، نورپردازی از بدو ورود شما تا بنای ساختمان ، همگی درکنار یکدیگر زیبایی‌های بصری و امکانات رفاهی باغ ویلا را تشکیل میدهند.

باغ ویلا علاوه بر موارد ذکر شده دارای ویژگی‌های مثبت دیگری همچون پارکینگ اختصاصی ، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی  اسپلیت,پکیج و رادیاتور، امتیازات  آب,برق ، انباری نیز میباشد.

باغ ویلای واقع در لم آباد ملارد درحال حاضر تخلیه ، 3سال ساخت و مدارک آن به شرح زیر است : سند آن به صورت قولنامه ای باشد قیمت : 5میلیارد و سیصد میلیون ، وکالت از سند تک برگ باشد قیمت آن : 5 میلیارد و ششصد و درنهایت اگر به صورت معاوضه با آپارتمان غرب تهران و یا خودرو باشد قیمت آن  5 میلیارد و ششصد خواهد بود .

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را  درلم آباد ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در لم آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ