مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری لوکس با بنای ۸۰ در منطقه خوشنام ملارد کد ملک : ۱۱۸۸

باغ ویلای 500 متری لوکس با بنای 80 در منطقه خوشنام ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۱۲

بازدید : ۳۵۴

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلا به متراژ 500 متر در منطقه خوش آب و هوا ، خوشنام ملارد آماده فروش برای خریداران علاقه مند به باغ ویلا با متراژ کم و قیمت مناسب میباشد. بنای داخلی این باغ ویلا 80 متر و به صورت نقلی و مدرن طراحی شده است که پذیرایی با نورگیری از محوطه ، دواتاق خواب که یکی کمد دیواری شده و هردو با پنجره‌های بزرگ و نورگیری عالی ، آشپزخانه نقلی کامل تجهیز شده را شامل میشود.

محوطه باغ ویلا پر شده از درختان کوچک وبزرگ سرسبزکه همراه با استخر و تاسیسات ، آلاچیق طراحی شده با سنگ در مجاورت استخر ، باربیکیو تا امکانات کامل را برای گذراندن تعطیلات در کنار خانواده و دوستان و ساختن شبهای خاطره انگیز در این منطقه با آب وهوای بکر برای شما رقم بزند.

این باغ ویلا واجد آب و برق مصرفی وبه لحاظ مدارک ، وکالت از سند مادر قابل انتقال به نام خریدار محترم را داراست .باغ ویلای ذکر شده  علاوه بر محافظ‌های سرتاسری که روی تمام دیوارهای حیاط  کارشده دارای نکهبانی 24 ساعته است که امنیت باغ ویلا را تامین و تکمیل میکند.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک خوشنام ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۴ تا ۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در خوشنام مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ