مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۶۶۰ متری با ۱۱۳ متر بنای لوکس در منطقه باغدشت شهریار کد ملک : ۱۱۹۲

باغ ویلای 660 متری با 113 متر بنای لوکس در منطقه باغدشت شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۷/۰۲

بازدید : ۳۳۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۶۶۰ متر مربع

باغ ویلای 660 متری با 113 متر بنای دو خواب در منطقه ای ویلایی با آب و هوای عالی ، باغدشت شهریار (بکه ) قرارگرفته است علاوه بر امنیت فوق العاده بالایی که این منطقه دارد باغ ویلای مذکور نیز در داخل مجموعه بوده ودارای نگهبانی 24 ساعته است که خیال شما را ازاین بایت آسوده  و همچنین امنیت دائم در باغ ویلا را برای شما فراهم میکند .

باغ ویلای فوق دارای 113 متر بنای لوکس و زیباست که نمای آن تماما سنگ کاری شده و نورپردازی حرفه ای بنا همراه با باغچه گل سرسبز و جذاب آن ، در شب چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند فضای داخلی بنا ، سالن پذیرایی دلباز با نورگیری عالی از محوطه ، آشپزخانه نقلی با تجهیزات کامل ، دو اتاق خواب بزرگ ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی را شامل میشود.

محوطه این باغ ویلا کامل سنگ کاری شده ، فضاسازی بی نظیر با درختان سرسبز ، چمن مصنوعی ، استخر با تاسیسات کامل ، آبنما با طراحی خاص ، باربیکیو صورت گرفته علاوه بر این که شرایط تفریحی را فراهم کرده  محیطی سرشار از آرامش را ایجاد کرده است.

باغ ویلای نام برده دارای انشعابات آب چاه ، برق قانونی و گاز مصرفی و همچنین به لحاظ مدارک دارای سند تک برگ قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک باغدشت شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ