مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری شیک با ۱۳۰ متر بنای بی نظیر در منطقه اسفند آباد ملارد کد ملک : ۱۱۹۷

باغ ویلای 500 متری شیک با 130 متر بنای بی نظیر در منطقه اسفند آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۷/۱۷

بازدید : ۳۱۸

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

 باغ ویلای 500 متری با طراحی و ساخت بسیار عالی با لوکیشن عالی واقع در اسنفد آباد ملارد بهترین گزینه برای سخت پسندان در زمنیه خرید باغ ویلا میباشد. نمای این بنای 130 متری به شیوه بسیار جذابی نورپردازی شده که همراه بودن آن با درختان سرسبزمیوه و درختچه‌های تزیئینی محوطه فضایی رویایی توام با آرامش را ایجاد کرده است . داخل این بنا سالن پذیرایی مجلل با ویویی عالی به محوطه ، دو اتاق خواب بزرگ ، آشپزخانه نقلی کابینت شده را شامل میشود.

محوطه این باغ ویلا فضاسازی عالی صورت گرفته ، دیوارهای دورتادور باغ سنگ کاری شده و نورپردازی فوق العاده جلوه باغ را دوچندان کرده است. استخر با تاسیسات کامل در این باغ ویلا به صورت سرپوشیده ساخته و امکان استفاده در تمامی فصول را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

باغ ویلای فوق دارای انشعابات مصرفی آب ، برق ، گاز و همچنین به لحاظ مدارک  قولنامه از سند مادر به صورت کاملا معتبر قابل انتقال به نام خریدار محترم را داراست.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک اسفند آباد ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در اسفند آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ