مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۴۰۰ متری با ۹۰ متر بنای خوش ساخت در منطقه لم آباد ملارد کد ملک : ۱۱۹۸

باغ ویلای 400 متری با 90 متر بنای خوش ساخت در منطقه لم آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۷/۱۹

بازدید : ۳۶۲

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۴۰۰ متر مربع

باغ ویلای 400 متری باامکانات کامل و خوش ساخت در منطقه سرسبز و خوش آب و هوای لم آباد ملارد واقع شده است این باغ ویلا علاوه برداشتن حفاظ دورتادور دیوار‌های محوطه ، داخل شهرک ویلایی بوده و همین امر امنیت باغ ویلا را دوچندان میکند که برای اسکان دائم مسئله ای مهم و حائز اهمیت میباشد. بنای ساخته شده در باغ ویلا متراژی 90 متری دارد که شامل دواتاق خواب که یکی به صورت مستر ، پذیرایی بزرگ ، کف سرامیک شده ، آشپزخانه نقلی و کابینت شده و سرویس بهداشتی ایرانی ، میشود.

درمحوطه استخر با تاسیسات کامل مناسب برای آب تنی و تفریح در هوای تابستان ، درختان میوه و درخنچه‌های تزئینی ، نورپردازی جذاب حیاط در شب ، فضاسازی عالی از امکانات رفاهی و تفریحی این باغ ویلا به شمار میرود که در کنار طبیعت بکر میتوانید از آن لذت ببرید.

باغ ویلای فوق دارای انشعابات آب ، برق ، گاز به صورت مصرفی و به جهت مدارک دارای قولنامه از سند مادر کاملا معتبر وقابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک لم آباد  ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در لم آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ