مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۳۷۰ متری شیک با ۵۰ متربنای نقلی در منطقه بکه شهریار کد ملک : ۱۱۹۹

باغ ویلای 370 متری شیک با 50 متربنای نقلی در منطقه بکه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۷/۲۰

بازدید : ۳۱۴

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۳۷۰ متر مربع

باغ ویلای 370 متری شیک با 50 متر بنای نقلی تازه ساخت در منطقه خوش آب و هوای بکه شهریار قرارگرفته است که به لحاظ لوکیشن به دلیل اینکه در بافت شهریست علاوه بر امنیت بالا که خود امکان اسکان دائم با خیال راحت را فراهم میکند به تمامی امکانات رفاهی شهری نیز دسترسی دارد.باغ ویلا دارای بنایی 50 متری با پذیرایی سرامیک و نورپردازی شده ، اشپزخانه نقلی ، اتاق خواب با نورگیری از محوطه ، سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی میباشد نمای ساختمان به شیوه بسیار جدید سنگ کاری شده و دوطرف ساختمان ایوان زیبایی طراحی شده است.

در محوطه این باغ ویلای جذاب  درختان میوه و درختچه‌های تزئینی همراه با نورپردازی حیاط ، آلاچیق با طراحی مدرن ، فضاسازی از بدو ورود تا بنای ساختمان محیط باغ ویلا را دلنشین‌تر و آرامش بخش کرده است . در مجاورت آلاچیق ،استخر با تاسیسات کامل برای آب تنی در روزهای گرم تابستان نیز وجود دارد.

از امتیازات باغ ویلا میتوان به داشتن آب ، برق ، و گاز اشاره داشت و سند و مدارک آن به صورت وکالت از سند مادر قابل انتقال به نام شما خریدارمحترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک بکه شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۲ تا ۳ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ