مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۶۱۰ متری با ۱۵۰ متر بنای لوکس در اسفند اباد شهریار کد ملک : ۱۲۰۵

باغ ویلای 610 متری با 150 متر بنای لوکس در اسفند اباد شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۰۷

بازدید : ۲۹۹

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۶۱۰ متر مربع

باغ ویلای 610 متری با 150 متر بنای لوکس واقع در یکی از بهترین کوچه‌های باغ ویلاهای اسفند آباد شهریار واقع شده است. این باغ ویلا در شهرک ویلایی با امنیت فوق العاده بالا، به دلیل وجود گیت نگهبانی 24 ساعته است که امکان اسکان با خیال آسوده را برای شما فراهم میکند. محوطه بیرونی باغ ویلا در حال آماده سازیست اما با این وجود طراحی و ساخت عالی دارد که امکان فضاسازی بسیار جذاب را ایجاد کرده و همراهی آن با نورپردازی زیبا ، محوطه ای بی نظیر را ایجاد میکند.

بنای 150 متری این باغ ویلا ، سالن پذیرایی بزرگ به صورت مبله با نورپردازی داخلی ، آشپزخانه فول کابینت ، دو اتاق خواب دلباز با نورگیری از محوطه ، سرویس بهداشتی ایرانی را شامل میشود در مجاورت این بنا ، استخر با تاسیسات کامل به صورت سرپوشیده برای استفاده در تمامی فصول نیز ساخته شده است.

باغ ویلای فوق ، انشعابات مصرفی آب ، برق ، گاز را به صورت کامل داراست علاوه بر این مدارک آن کاملا معتبر ، قولنامه از سند مادر قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را دراسفند آباد شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۳ تا ۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در اسفند آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ