مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۵۰ متری با ۱۲۰ متر بنای مدرن در منطقه بکه شهریار کد ملک : ۱۲۱۶

باغ ویلای 550 متری با 120 متر بنای مدرن در منطقه بکه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۹/۱۳

بازدید : ۲۷۸

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۵۰ متر مربع

باغ ویلای 550 متری با طراحی بی نظیر و مدرن در منطقه سرسبز و خوش آب و هوای بکه شهریار واقع شده است این باغ ویلا دارای بنایی 120 متری دوخوابه لوکس ، با طراحی داخلی و نورپردازی مدرن ، آشپزخانه کابینت شده و پذیرایی دلباز با نورگیری عالی از محوطه باغ ویلا میباشد.

در محوطه این باغ ویلای جذاب استخر با تاسیسات کامل ، نورپردازی حرفه ای ،  فضا سازی بسیاز عالی با کف پوش چمن و و اش بتن ، درختان سرسبز همراه با گل کاری ، محیطی لذت بخش توام با آرامش در طبیعت بکر این منطقه برای شما فراهم کرده است.

باغ ویلای مذکور در داخل بافت شهری با دسترسی عالی به تمامی امکانات قرارگرفته است که جز ویژگی‌های مطلوب این باغ ویلا محسوب میشود . علاوه بر این لازم به ذکر است که باغ ویلا دارای انشعابات به صورت آب ، برق و گاز با کنتور قانونی و به لحاظ مدارک ، سند تک بگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم را داراست.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در بکه شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ