مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری نقلی با ۲۰۰ متر بنای دوبلکس در منطقه مهرآذین ملارد کد ملک : ۱۲۲۰

باغ ویلای 500 متری نقلی با 200 متر بنای دوبلکس در منطقه مهرآذین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۹/۲۰

بازدید : ۴۶۳

تعداد طبقات : ۲

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری با 200 متر بنای دوبلکس که با وجود نقلی بودن تمامی امکانات رفاهی و تفریحی را داراست در منطقه ای خوش آب و هوا، مهرآذین ملارد واقع شده است .در ساخت نمای ساختمان و تمامی دیوار‌های حیاط این باغ ویلا از سنگ استفاده  شده که باغ ویلا را فاخر جلوه میدهد . فضای داخلی بنای 200 متری ساختمان به صورت دو طبقه ای ساخته شده که در طبقه اول، سالن پذیرایی مجلل ، کاغذ دیواری شده با نورپردازی داخلی، آشپزخانه کابینت شده نقلی و در طبقه دوم ، دو اتاق خواب بزرگ با کمد دیواری و بهار خوابی دلباز با وویی بی نظیر به سمت محوطه باغ ویلا ، قرارگرفته اند.

محوطه باغ ویلای نقلی با درختان سربه فلک کشیده سرسبز و تنومند ، درختچه‌های گل و نورپردازی گویی نقاشی شده و با چیدمان صندلی در این محوطه میتوان از این فضا و طبیعت بکر لذت برد. از ویژگی‌های مثبت این باغ ویلا میتوان به استخر سرپوشیده آن اشاره داشت که این امکان را به شما میدهد که در تمامی فصول و در هر شرایط آب و هوایی بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این باغ ویلا امتیازات کنتور را به صورت کامل داراست و به لحاظ مدارک ، دارای سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در مهرآذین ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از۴ تا ۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرآذین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ