مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۷۰ متری با ۱۰۰ متر بنای بی نظیر در منطقه لم آباد ملارد کد ملک : ۱۲۲۱

باغ ویلای 570 متری با 100 متر بنای بی نظیر در منطقه لم آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۱۰/۰۴

بازدید : ۳۷۳

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۷۰ متر مربع

باغ ویلای 570 متری با طراحی و اجرای بی نظیر بنایی 100 متری در منطقه خوش آب و هوا، لم آباد ملارد واقع شده است. بنای 100 متری باغ ویلا به صورت مدرن طراحی شده که فضای داخلی آن ، پذیرایی مجلل و زیبا با ترکیب رنگ ترند مشکی طلایی ، نورپردازی داخلی ، پنجره‌های بزرگ که تمام دیوار سمت محوطه را تشکیل داده و منظره ای بی همتا ایجاد کرده ، آشپزخانه نقلی با امکانات کامل و کابینت شده ، دواتاق خواب دلباز با ویویی جذاب حیاط سرسبز باغ ویلا ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، را شامل میشود.

از درب ورودی باغ ویلا تا رسیدن به بنای ساختمان به شیوه کاملا حرفه ای و جذاب نورپردازی و همراه آن سنگ و چمن مصنوعی کار شده که شما را تا بنای ساختمان همراهی میکند. علاوه بر این زیبایی مسیر اعم از درختان باشکوه و سرسبز ، درختچه‌های گل زیبا ، فضا سازی عالی ، استخر با تاسیسات کامل ، آلاچیق در گوشه دنج حیاط ، ابنما با طراحی خاص در مجاورت استخر ، شما را مجذوب خود وازتماشای آن لذت خواهید برد.

باغ ویلای ذکر شده در منطقه ای فوق العاده امن ، با نگهبانی 24 ساعته احداث شده که امنیت آن را به هر نحوی تامین میکند و لازم به ذکر است که این باغ ویلا تمامی انشعابات را به صورت کامل و قانونی داراست و همچنین مدارک آن به صورت وکالت از سند مادر ، قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را درلم آباد ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در لم آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ