مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۸۰۰ متری با ۲۰۰ متر بنای لوکس در منطقه شهریار کد ملک : ۱۲۳۱

باغ ویلای 1800 متری با 200 متر بنای لوکس در منطقه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۱۱/۰۶

بازدید : ۳۴۱

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۸۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1800 متر لوکس با 200 متر بنا در لوکیشنی بی نظیر و دسترسی بسیار نزریک وعالی به بافت شهری ، میدان بسیج شهریار آماده فروش میباشد. این باغ ویلا دارای باغ و طبیعتی سرسبز، همراه با درختان بلند قامت و درهم تنیده ، درختچه‌های جوان  است که محوطه این باغ ویلا را به محیطی آرامش بخش تبدیل کرده و در وهله اول چنین فضای لذت بخشی شما را مجذوب خود خواهد کرد این جذابیت در کنار استخر با طراحی منحصر به فرد ، سونا و جکوزی( تاسیسات کامل )، آلاچیق با نورپردازی زیبا و ساخته شده با سنگ ، دوچندان شده است.

ساختمان باغ ویلا 200 متریست که طراحی آن به صورت مدرن بوده و نمای خارجی آن از سنگ ساخته شده و فضای داخلی آن شامل تمامی امکانات رفاهی میباشد علاوه بر این ساختمان اصلی ،  بنایی دیگر تحت عنوان ویلای مهمان نیز در این باغ ویلا ساخته شده که امکانات این بنا نیز به صورت کامل و مجزا برای پذیرایی از مهمان شما در نظر گرفته شده است.

باغ ویلای فوق دارای آب ، برق  و گاز قانونی ، و همچنین بنای سرایداری برای اسکان دائم میباشد که امنیت باغ ویلا را به صورت شبانه روزی تامین میکند.

این باغ ویلا زیر قیمت منطقه قیمت گذاری شده و فرصت بسیار مطلوبی برای خریداران واقعی باغ ویلا میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید

قیمت: از ۱۸ تا ۱۹ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در شهریار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ