مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۸۰ متری مدرن با ۱۲۰ متر بنا در منطقه خوش آب وهوای شهریار کد ملک : ۱۲۵۰

باغ ویلای 580 متری مدرن با 120 متر بنا در منطقه خوش آب وهوای شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۲/۰۴/۰۴

بازدید : ۳۹۰

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۸۰ متر مربع

باغ ویلای 580 متری با طراحی زیبای مدرن و محوطه ای سرسبز با درختان کهن و درختچه‌های گل  ،آتشگاه سنگی برای گرم کردن دورهمی‌های شما ، استخرچهارفصل  که در مجاورت آن آلاچیق مدرن با تلفیق چوب و فلز و باربیکیو قرارگرفته و فضایی دلنشین برای شب‌های خنک تابستان فراهم کرده است.

باغ ویلا دارای بنایی 120 متری همگون با طراحی محوطه و مدرن است که فضای داخلی آن دواتاق خواب بزرگ با نورگیری عالی و ویو محوطه ، سالن پذیرایی با نورپردازی داخلی و آشپزخانه نقلی را شامل میشود.

در حیاط این باغ ویلای جذاب ، دیوارها تماما سنگ کاری شده اند و قرارگرفتن آن در کنار محوطه سازی و نورپردازی حرفه ای ، محیطی آرامش بخش ایجاد میکند.

باغ ویلا فوق، مدارک معتبر به صورت سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام شما خریدار محترم را داراست لازم به ذکر است که این باغ ویلا قابلیت معاوضه و مذاکره نیز دارد که فرصت بسیار مناسبی را برای خرید شما فراهم می‌کند.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در شهریار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق اتس آپ