مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری نقلی با ۱۲۰ متر بنای شیک در منطقه مهراذین ملارد کد ملک : ۱۲۵۸

باغ ویلای 500 متری نقلی با 120 متر بنای شیک در منطقه مهراذین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۲/۰۴/۲۶

بازدید : ۲۹۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری واقع در منطقه مهرآذین ملارد ، که با وجود نقلی بودن تمامی امکانات رفاهی و تفریحی را داراست پیشنهاد مناسب مسکن پارسه برای علاقه مندان به باغ ویلاست. این باغ ویلای بنایی 120 متری با طراحی بی نظیر،  دوخواب بزرگ  ، اشپزخانه کابینت شده و سالن پذیرایی دلبازکه از دوطرف با پنجره‌های بلند و سرتاسری ویویی جذاب به سمت محوطه باغ ،  دارد که شما را غرق تماشای زیبایی فضای محوطه ،  از داخل بنا میکند.

محوطه باغ ویلا با درختان سرسبز و بلند قامت ، نورپردازی عالی ، استخر چهارفصل ، آبنمای سنگی ، فضاسازی عالی دیزاین و جذاب شده که در کنار آب و هوای عالی و طبیعت بکر این منطقه تعطیلاتی رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

تمامی کف و دیوار‌های حیاط باغ ویلا سنگ کار شده که علاوه بر زیبایی به آراستگی باغ ویلا نیز افزوده است لازم به ذکر است که  در باغ ویلا برای برگزاری مراسمات و جشن‌های شما سالنی را تحت عنوان سالن دنس نیز در نظرگرفته شده است.

باغ ویلای فوق دارای برق و گاز قاانونی و همچنین داخل مجموعه با امنیت فوق العاده بالا است که این امکان را به شما میدهد تا با خیال راحت اسکان دائم داشته باشید.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در مهرآذین ملارد  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید

قیمت: از ۴ تا ۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرآذین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ