مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۰۰۰ متری مجلل با ۳۰۰ متر بنای دوبلکس در منطقه کردامیر شهریار کد ملک : ۱۲۶۹

باغ ویلای 1000 متری مجلل با 300 متر بنای دوبلکس در منطقه کردامیر شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۲/۰۵/۲۲

بازدید : ۳۱۵

تعداد طبقات : ۲

باغ ویلا | ۱۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1000  متری با لوکیشنی عالی واقع در کردامیر شهریار با طراحی و ساخت بی نظیر برای معرفی به شما علاقه مندان به باغ ویلا در نظرگرفته شده است . این باغ ویلا بنایی 300 متری مبله دارد که فضای داخلی آن شامل سالن پذیرایی مجلل بانورپردازی حرفه ای ، تمام پنجره با ویویی عالی به محوطه سرسبز ، آشپزخانه مدرن فول کابینت با بهترین متریال واقع در طبقه اول و سه اتاق خواب  بزرگ و دلباز که دو تا به صورت مستر به همراه روف گاردن با ویویی ابدی در طبقه دوم این بنا قرارگرفته است.

در محوطه این باغ ویلای لوکس امکانات رفاهی اعم از آلاچیق با طراحی سنگ و فلز ، آتشکده برای دورهمی در شب‌های سرد زمستان ، استخر با تاسیسات کامل فراهم شده تا در کنار محوطه سازی ، نورپردازی ، درختان کهن و سرسبز از این طبیعت بکر و جذاب لذت ببرید.

باغ ویلا بنایی نقلی به صورت مجهز و مجزا مناسب برای اسکان دائم ، جهت ایجاد امنیت بیشتر باغ ویلا در نظرگرفته تا خیال مالک ازاین بابت آسوده باشد علاوه بر این باغ ویلا دارای سهمیه آب کشاورزی و سند تک برگ آماده انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در کردامیر شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید

قیمت: از ۲۴ تا ۲۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کردامیر مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واس آپ