مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۹۸۰ متری با ۲۵۰ متر بنای دوبلکس لاکچری در منطقه سرسبز کردزار کد ملک : ۱۰۴۵

باغ ویلای 980 متری با 250 متر بنای دوبلکس لاکچری در منطقه سرسبز کردزار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

بازدید : ۶۴۲

تعداد طبقات : ۲

باغ ویلا | ۹۸۰ متر مربع

این باغ ویلای 980 متری در منطقه خوش آب و هوای کردزار با بنایی 250 متری دارای  پذیرایی دلباز و بزرگ که از سه طرف کاملا نور گیر و آشپز خانه به صورت خام و بدون کابینت در طبقه همکف میباشد که به شما این امکان را میدهد که با رنگ ومدل دلخواه  آن را طراحی کنید در طبقه دوم خواب‌ها با بهار خوابی بزرگ و  نمایی فوق العاده زیبا به سمت باغ واستخر قرارگرفته اند.

محوطه و نمای این باغ ویلا کامل سنگ کاری شده و در انتهای حیاط بنایی 50 متری جهت اسکان سرایداری ساخته شده که امنیت باغ ویلا را جهت اسکان دائم فراهم میکند.

از امکانات رفاهی و تفریحی این باغ ویلای لاکچری در کردزار میتوان به  داشتن استخر چهار فصل همراه با تاسیسات، آلاچیق و باربیکیو طراحی با سنگ ، نورپردازی محوطه باغ ویلا و درختان سرسبز و فضای دلنشین محوطه اشاره داشت.

باغ ویلای ذکر شده دارای آب و برق به صورت مصرفی و از جهت مدارک دارای سند شش دانگ عرصه و اعیان و قابل انتقال به نام خریدارمحترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در کردزارشهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۸ تا ۹ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کردزار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ