مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۸۲۰ متری لاکچری با ۱۶۰ متر بنای لوکس در منطقه کردزار شهریار کد ملک : ۱۰۸۱

باغ ویلای 820 متری لاکچری با 160 متر بنای لوکس در منطقه کردزار شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱

بازدید : ۷۶۲

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۸۲۰ متر مربع

باغ ویلا ی 820 متری در بهترین خیابان منطقه بسیار سرسبز و خوش آب و هوای کردزار واقع شده است این باغ ویلای لاکچری دارای 160 متری بنای لوکس با طراحی داخلی و نورپردازی دیدنی شامل سالن پذیرایی دلباز با نور گیری فوق العاده از محوطه باغ ویلا ،  اتاق خواب‌ها با جانمایی بسیار مناسب کمد دیواری  و آشپزخانه با طراحی مدرن و تجهیزات کامل میشود.

 در محوطه این باغ ویلای لاکچری امکانات رفاهی ، تفریحی اعم از  استخر چهار فصل همراه با تاسیسات کامل ، آلاچیق با طراحی جذاب چوبی ، نورپردازی محوطه باغ ویلا ، باربیکیو و آبنما که همراه با درختان سرسبز و تنمومند و گل آرایی بسیار زیبای باغ ویلا حال و هوای شمال کشور را برای شما تداعی میکند.

 باغ ویلای ذکر شده به جهت ایجاد هرچه بیشتر امنیت برای ساکنین، بنایی تحت عنوان سرایداری جهت اسکان دائم سرایدار نیز درنظر گرفته است که خیال شما را ازبابت امنیت باغ ویلا  آسوده میکند.

این باغ ویلای لاکچری دارای انشعابات  به صورت کامل ، سهمیه آب کشاورزی جهت آبیاری درختان و همچنین دارای سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در کردزار شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۱۲ تا ۱۳ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کردزار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ