مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۰۰۰ متری لاکچری با ۱۵۰ متر بنای فاخر در منطقه کهنز شهریار کد ملک : ۱۱۸۴

باغ ویلای 1000 متری لاکچری با 150 متر بنای فاخر در منطقه کهنز شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۰۳

بازدید : ۴۰۶

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای لاکچری در منطقه کهنز شهریار با 1000 متر متراژ زمین و 150 متر بنای شکیل ، تخلیه و آماده فروش به شما علاقه مندان به خرید باغ ویلا میباشد. برای توصیف این باغ ویلای فاخر از بنای 150 متری آن آغاز میکنیم که ورودی با ابهت آن با مجسمه‌های سنگی اطرافش چشم هربیننده ای را به خود جذب میکند ، سالن پذیرایی با پنجره‌های بزرگ و سرتاسری ، نورپردازی داخلی حرفه ای همراه با طراحی رنگی روی سقف و قاب بندی دیوار ، دواتاق خواب بزرگ که یکی به صورت مستر ، سرویس بهداشتی و حمام  ایرانی,فرنگی ، آشپزخانه دلباز و لوکس ، فضای داخلی این بنا را تشکیل میدهند.

از لحظه ورود به باغ ویلا فضاسازی برای محل عبور ، نورپردازی و مجسمه‌های سنگی شما را تا بنای ساختمان همراهی خواهند کرد. علاوه براین در محوطه باغ ویلا استخر با تاسیسات کامل  ، باربیکیو ، درختان سرسبز محوطه فراهم شده تا خاطره به یاد ماندنی در کنار خانواده و دوستان برای شما رقم بزند.

از دیگر امکانات این باغ ویلا میتوان به داشتن امتیازات آب,برق,گاز ، پاکینگ اختصاصی, انباری ، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اسپلیت اشاره داشت.

باغ ویلای ذکر شده دارای نامه از جهاد ، نامه عدم خلاف شهرداری و همچنین به جهت مدارک دارای سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد که لازم به ذکراست باغ ویلا قابلیت معاوضه نیز دارد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک کهنز شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۱۳ تا ۱۴ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کهنز مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ