مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۶۲۰ متری شیک با ۱۲۰ متر بنا در منطقه بکه شهریار کد ملک : ۱۲۲۸

باغ ویلای 620 متری شیک با 120 متر بنا در منطقه بکه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۱۱/۰۱

بازدید : ۳۲۲

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۶۲۰ متر مربع

باغ ویلای 620 متری با 120 متر بنای تماما سنگ کاری شده و طراحی مدرن در منطقه خوش آب وهوای بکه شهریار به فروش میرسد. این باغ ویلا محوطه ای بی نظیر و چشمگیر همراه با طبیعتی زیبا ، نورپردازی عالی ، استخر با تاسیسات کامل  با چمن مصنوعی اطراف آن در گوشه دنج حیاط بدون دید ، باربیکیو ،فضاسازی جذاب دارد که چشم هر بیننده ای را در همان نگاه اول به خود خیره میکند .

این باغ ویلا دارای بنایی 120 متری فول امکانات با طراحی مدرن دارد که سالن پذیرایی دلباز با نورگیری فوق العاده از یه طرف به سمت محوطه و از طرف دیگر به سمت استخر ، آشپزخانه نقلی با تجهیزات کامل ، اتاق خواب‌های بزرگ بخش‌های داخلی این بنا را تشکیل میدهد همچنین در مقابل بنای ساختمان فضایی به شکل ایوان ساخته شده که بهترین مکان برای چیدمان صندلی و لذت بردن از طبیعت و هوای دنج باغ ویلا میباشد.

علاوه بر وجود نگهبانی 24 ساعته در این منطقه ، در محوطه این باغ ویلا بنایی 20 متری برای اسکان دائم سرایداری در نظرگرفته شده که امنیت باغ ویلا را به صورت کامل تضمین میکند.

باغ ویلای فوق دارای نامه از جهاد کشاوزی و همچنین سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در بکه شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ