مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری نقلی با ۹۰ متر بنا در منطقه مهرچین ملارد کد ملک : ۱۲۴۱

باغ ویلای 500 متری نقلی با 90 متر بنا در منطقه مهرچین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵

بازدید : ۲۹۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای 500 متری واقع در منطقه ای خوش آب و هوا و ویلایی نشین ، مهرچین ملارد آماده فروش برای علاقه مندان به باغ ویلا‌های نقلی با قیمت مناسب میباشد این باغ ویلا  بنایی 90 متری خوش ساخت دارد که فضای داخل آن ، پذیرایی دلباز با نورگیری عالی  ویویی جذاب به سمت استخر و محوطه ، دواتاق خواب ، آشپزخانه نقلی کابینت شده و سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی ، را شامل میشود.

در محوطه این باغ ویلای شیک ، امکانات رفاهی وتفریحی اعم از استخر باطراحی شکل هندسی خاص ، کاشی شده با تاسیسات کامل ، چمن مصنوعی اطراف آن ، آلاچیق و آتشکده سنگی ، باربیکیو به همراه درختان سرسبز و کهن ، محوطه سازی و نورپردازی محوطه ، فراهم شده است .

باغ ویلا در داخل مجموعه با نگهبانی 24 ساعته است که خیال شما را از بابت امنیت آسوده میکند. علاوه براین باغ ویلای فوق دارای آب ، برق و گاز مجازی و همچنین وکالت از سند مادر کاملا معتبر و قانونی ، قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در  مهرچین ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۴ تا ۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرچین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ