مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۷۵۰ متری قیمت مناسب با ۸۵ متر بنای شیک در منطقه مهرچین ملارد کد ملک : ۱۲۴۸

 باغ ویلای 750 متری قیمت مناسب با 85 متر بنای شیک در منطقه مهرچین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۲/۰۳/۲۸

بازدید : ۱۹۲

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۷۵۰ متر مربع

باغ ویلای 750 متری با بنای 85 متری نوساز و همکف واقع در منطقه ویلایی نشین مهرچین ملارد اماده فروش به شما خریداران محترم میباشد. این باغ ویلا محوطه ای زیبا و دوست داشتنی با درختان سرسبز و درهم تنیده ، استخر با تاسیسات کامل که در مجاورت آن فضایی برای چیدمان صندلی و سایبان در نظرگرفته شده ، باربیکیو ، آتشگاه برای گرم کردن دورهمی‌های شما در شب‌های سرد زمستان ، محوطه سازی و نورپردازی ، دارد که در کنار آن تمامی کف حیاط واش بتن با چمن مصنوعی کار شده که علاوه بر زیبایی بر نظم و تمیزی محوطه افزوده است.

بنای 85 متری باغ ویلا ، به صورت مدرن طراحی و فضای داخلی نورگیری فوق العاده ای از چندین جهت دارد که سالن پذیرایی و آشپزخانه را غرق نور میکند . بخش‌های داخل بنا سالن پذیرایی با نورپردازی داخلی ، آشپزخانه کابینت شده همراه با گاز رومیزی ، اتاق خواب بزرگ و دلباز و سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی ، را شامل میشود.

باغ ویلای ذکر شده دارای سهمیه آب کشاورزی  ، عدم خلاف شهرداری ، نامه تخریب و بازسازی جهاد و مدارک معتبر قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را درمهرچین ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۲ تا ۳ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرچین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ