مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۷۲۰ متری فاخر با ۱۱۰ متربنای نقلی در منطقه خوش آب و هوای کردزار شهریار کد ملک : ۱۱۱۹

باغ ویلای 720 متری فاخر با 110 متربنای نقلی در منطقه خوش آب و هوای کردزار شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۱۲/۲۸

بازدید : ۵۸۲

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۷۲۰ متر مربع

باغ ویلای 720 متری با محوطه و بنای 110 متری کاملا سنگ کاری شده در منطقه کردزار شهریار واقع شده است این باغ ویلا بنای 110 متری سالن پذیرایی مجلل با شیشه‌های بلند به سمت استخر و محوطه ، نورگیری و وویو فوق العاده ، آشپزخانه با تجهیزات کامل ،دو اتاق خواب بزرگ که یکی به صورت مستر و دیگری بسیار مناسب و زیبا کمد دیوار نصب شده است را شامل میشود.

محوطه این باغ ویلا با تمامی امکانات تفریحی و رفاهی اعم از آلاچیق با طراحی زیبای سنگ ، باربیکیو ، آبنمای بسیار جذاب ، استخر با تاسیسات کامل همراه فضای نشیمن ،  محوطه سازی شده با درختان تزیینی و درختان کهن سرسبز آماده برای ساختن شبهای رویایی و خاطره انگیزدراین فضای بکر و دلنشین کنار خانواده عزیزودوستانتان میباشد.

باغ ویلای ذکرشده داخل مجموعه با نگهبانی ۲۴ساعته است که امنیت شمارا برای اسکان دائم تضمین میکند علاوه براین ، باغ ویلا دارای سهمیه آب کشاورزی برای درختان ، آب برق گاز  به صورت مصرفی و از جهت مدارک  وکالت از سند مادر اعیانی را داراست.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در کردزار شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۸ تا ۹ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در کردزار مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ