مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۸۱۰ متری با ۱۱۰ متر بنا به سبک کلاسیک در منطقه باغدشت شهریار کد ملک : ۱۲۱۱

باغ ویلای 810 متری با 110 متر بنا به سبک کلاسیک در منطقه باغدشت شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۲۷

بازدید : ۲۹۶

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۸۱۰ متر مربع

باغ ویلای 810 متری با 110 متر بنا طراحی شده به سبک کلاسیک در منطقه  ویلایی نشین باغدشت شهریار با آب و هوایی عالی قرار گرفته است. محوطه سازی زیبا در حیاط این باغ ویلا همراه با درختچه‌های تزئینی ، درختان سرسبز و تنومند ، گل آرایی ، استخر با تاسیسات کامل و شکل هندسی جذاب ،فضای این باغ ویلا را آرامش بخش و دیدنی کرده است.

بنای 110 متری این باغ ویلا شامل سالن پذیرایی مستطیلی شکل ، آَشپزخانه با تجهیزات کامل ، دواتاق خواب با نورگیری از محوطه و سرویس بهداشتی ایرانی میباشد.

در انتهای محوطه این باغ ویلا برای ایجاد امنیت بیشتر ، بنایی 38 متری به صورت مجزا و مجهز برای اسکان سرایداری در نظر گرفته شده است که خیال شما را از بابت امنیت این باغ ویلا آسوده میکند. باغ ویلای فوق  انشعابات کامل و شهری شامل آب ، برق ، گاز را داراست . از مدارک معتبر این باغ ویلا میتوان به داشتن سند تک برگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم را اشاره داشت.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در باغدشت شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۷ تا ۸ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ