مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۳۸۰۰متری با ۳۰۰ متربنای سنتی و شیک در مهرآذین ملارد کد ملک : ۱۰۲۷

باغ ویلای 3800متری با 300 متربنای سنتی و شیک در مهرآذین ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴

بازدید : ۱۹۱۶

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۳۸۰۰ متر مربع

یکی از منحصربه فرد‌ترین باغ ویلاها به جهت سنتی بودن در ساخت به شمار میرود که درعین سنتی بودن دارای بهترین و کامل‌ترین امکانات به جهت تفریح ورفاه میباشد.این باغ ویلا با طراحی بسیار جذاب با چوب دارای سه اتاق خواب مستر با تراسی که چشم انداز فوق العاده و ویوی 360 درجه رو به منطقه‌ی سر سبز ملارد دارد،پذیرایی بزرگ با نورگیری عالی از حیاط واشپزخانه با طراحی جزیره و میزصبحانه وهمچنین پکیج و رادیاتورنیزمیباشد.

آلاچیق و باربیکیو به همراه آتشکده فوق العاده زیبا برای دوره همی‌های خانوادگی و دوستانه ،محوطه سازی فوق العاده زیبا با نورپردازی  و درختان میوه و تزیینی ، استخر به همراه تاسیسات کامل، امکانات این باغ ویلای سنتی و جذاب واقع در ملارد  را برای شما تکمیل میکند.

این باغ ویلا دارای انشعابات کامل و قانونی، پایانکار از جهاد و شهرداری  و سند شش دانگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک مهرآذین ملارد  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید

قیمت: از ۳۴ تا ۳۵ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در مهرآذین مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ