مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای لوکس ۱۷۲۰ متری با ۳۲۰ متر بنای لاکچری دوبلکس در بکه شهریار کد ملک : ۱۰۳۴

باغ ویلای لوکس 1720 متری با 320 متر بنای لاکچری دوبلکس در بکه شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۱۹

بازدید : ۱۸۰۰

تعداد طبقات : ۲

باغ ویلا | ۱۷۲۰ متر مربع

این باغ ویلای لوکس با 320  متربنای سنگی لاکچری دارای سه خواب که دوتا از آنها به صورت مستر میباشد پذیرایی بزرگ و دلباز همراه با تعبیه شومینه در طبقه اول و در طبقه دوم خوابها با بالکنی زیبا که ویویی جذاب به سمت محوطه و استخر دارد  ، قرارگرفته اند .

حیاط این باغ ویلای لوکس در بکه ، دارای جکوزی و استخر چهار فصل به همراه تاسیسات کامل ، درختان مثمر و بارده ، نور پردازی و محوطه سازی شده با درختان میوه وزینتی می‌باشد که به جذابت‌های این باغ افزوده است . در انتهای این باغ بنایی جهت اتاق نگهبانی با کلیه امکانات و تجهیزات به جهت اطمینان خاطر شما از امنیت این باغ طراحی شده است .

از دیگر ویژگی‌های مثبت این باغ ویلا میتوان به داشتن سهمیه آب کشاورزی ، آب شهری،دو عدد کنتور برق،کنتور گاز به همراه خط تلفن و داخل بافت بودن این باغ ویلا اشاره داشت.

به جهت مدارک ، باغ ویلا دارای سند شش دانگ عرصه و اعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم ، دارای پایانکار وبدون مشکل از جهاد و شهرداری است.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در بکه شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید

قیمت: از ۱۱ تا ۱۲ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ