مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۱۰۰۰ متری شیک با ۱۰۰ متر بنای خوش ساخت در لم آباد ملارد کد ملک : ۱۱۳۸

باغ ویلای 1000 متری شیک با 100 متر بنای خوش ساخت در لم آباد ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

بازدید : ۶۴۴

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۱۰۰۰ متر مربع

باغ ویلای 1000 متری با ساخت منحصر به فرد در منطقه خوش آب و هوای لم آباد ملارد واقع شده است این باغ ویلا بنایی 100 متری خوش ساخت با سالن پذیرایی مستطیل شکل بسیار زیبا جهت چیدمان ، آشپزخانه مدرن و دواتاق بزرگ و مجهز را داراست.

در حیاط این باغ ویلا ، درختان سربه فلک کشیده و سرسبز ،درختان گل با بوی عطر بهاری فضای محوطه را همچون شمال کشور دلنشین و جذاب کرده است علاوه بر این محوطه سازی و نورپردازی حرفه ای ، استخر سرپوشیده مناسب برای تفریح درتمامی فصول ، باربیکیو ، آلاچیق بزرگ و مسقف سنگ کاری شده محیطی باشکوه و آرام بخش برای تفریح و لذت تعطیلات شما فراهم آورده است.

باغ ویلای فوق دارای سهمیه آب کشاورزی ، کنتورهای قانونی و بدون مشکل جهاد است و از جهت مدارک دارای سند تک برگ قابل انتقال به نام خریدار محترم نیز میباشد .لازم به ذکر است که فروشنده این باغ ویلا تمایل به معاوضه تا  50 درصد رادارد و این ویژگی به شما کمک میکند تاخریدی آسانتر داشته باشید.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لم آباد ملارد  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۹ تا ۱۰ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در لم آباد مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ