مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۷۵۰ متری شیک با ۱۱۰ متر بنای مدرن در منطقه قشلاق ملارد کد ملک : ۱۱۷۵

باغ ویلای 750 متری شیک با 110 متر بنای مدرن در منطقه قشلاق ملارد

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۱۹

بازدید : ۳۴۰

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۷۵۰ متر مربع

باغ ویلای 750 متری ،2 سال ساخت و فول امکانات با 110 متر بنای طراحی شده به صورت مدرن در منطقه ای ویلایی با آب و هوای عالی ، قشلاق ملارد قرارگرفته است. بنای 110 متری این باغ ویلا سالن پذیرایی دلباز با پنجره‌های تا کف که ویو و نورگیری فوق العاده ای را از محوطه ایجاد کرده ، آشپزخانه با طراحی مدرن امکانات کامل ، دواتاق خواب بزرگ که یکی به صورت مستر ، را شامل میشود .

در محوطه این باغ ویلا وجود درختان مسن و تومند ، نورپردازی مناسب  ، سنگ کاری تمام دیواری‌های حیاط باعث زیباتر شدن و مرتب بودن آن  شده است علاوه بر این وجود استخربا تاسیسات کامل ، آلاچیق طراحی شده با سنگ ، باربیکیو سنگی به جذابیت‌های این باغ ویلا افزوده است.

برای برشمردن سایر ویژگی‌های این باغ ویلا میتوان به داشتن پارکینگ اختصاصی ، امتیازات آب,برق,گاز ، سرویس بهداشتی و حمام ایرانی,فرنگی ، انباری و 50 متر سوییت به صورت مجهز و مجزا با یک خواب مستر اشاره داشت که برای ایجاد امنیت باغ ویلا طراحی و ساخته شده است.

این باغ ویلای شیک در حال حاضر تخلیه ، آماده فروش و به جهت مدارک دارای سند تک برگ قابل انتقال به نام شما خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در قشلاق ملارد بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۷ تا ۸ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در قشلاق مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ