مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۷۵۰ متری لوکس با ۱۱۰ متر بنای شیک در منطقه ملارد ویلای جنوبی کد ملک : ۱۱۷۶

باغ ویلای 750 متری لوکس با 110 متر بنای شیک در منطقه ملارد ویلای جنوبی

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

بازدید : ۵۶۳

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۷۵۰ متر مربع

باغ ویلای 750 متری لوکس با طراحی و ساخت بسیار عالی درمنطقه ای ویلایی نشین با آب و هوای بی نظیر ، ملارد ویلای جنوبی قرار گرفته است در بدو ورود به این باغ ویلا در سمت چپ و راست خود فضاسازی مناسبی برای درختان سرسبز و درختچه‌های گل در  باغ ویلا خواهید دید مسیر ورودی شما تا درب بنا کاملا سنگ فرش شده و با نورپردازی حرفه ای ، مسیر مشخص شده است. استخر با تاسیسات کامل در گوشه دنج حیاط قرارگرفته است . در مقابل بنای 110 متری ، ایوان بزرگ برای شب نشینی و دورهمی‌های دوستانه شما در نظر گرفته شده است.بنای 110 متری این باغ ویلا شامل سالن پذیرایی با چندین پنجره بزرگ از سه دیوار ، نورپردازی داخلی ، آَشپزخانه با طراحی مدرن وکابینت‌های بسیار جذاب با رنگ طوسی، دواتاق خواب دلباز که یکی به صورت مستر و هردو نورگیری عالی ، تراس را شامل میشود.

باغ ویلای فوق علاوه برموارد ذکر شده دارای امکانات بیشتر همچون امتیازات  آب,برق,گاز ، آب کشاورزی ، پارکینگ اختصاصی ، انباری ، سرویس بهداشتی و حمام ایرانی,فرنگی میباشد و همچنین برای ایجاد امنیت بیشتر باغ ویلا و آسوده خطر بودن شما ازاین بابت ، بنایی 40 متری مجهز و مجزا برای اسکان دائم سرایداری ایجاد شده است.

باغ ویلای واقع در منطقه ویلایی ملارد ویلای جنوبی ، 4 سال ساخت ، درحال حاضر تخلیه و آماده فروش البته با سند تک برگ برای شما خریداران محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در ملارد ویلای جنوبی  بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

قیمت: از ۶ تا ۷ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در ملارد ویلای جنوبی مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ