مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

مسکن پارسه

محسن عبدی ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱

مسکن پارسه -تلفن باغ ویلا

باغ ویلای ۵۰۰ متری با ۸۰ متر بنای نقلی در منطقه باغدشت شهریار کد ملک : ۱۱۹۳

باغ ویلای 500 متری با 80 متر بنای نقلی در منطقه باغدشت شهریار

باغ ویلا ثبت شده در تاریخ : ۱۴۰۱/۰۷/۰۶

بازدید : ۳۲۷

تعداد طبقات : ۱

باغ ویلا | ۵۰۰ متر مربع

باغ ویلای معرفی امروز باغ ویلایی دنج و نقلی در منطقه باغدشت شهریاراست که 500 متر زیربنای کلی و 80 متر بنا با امکانات کامل دارد. بنای این باغ ویلا  تماما سنگی با نمایی فوق العاده مجلل و لوکس ساخته شده که فضای داخلی آن به شیوه ای کاملا کارآمد و مناسب طراحی شده است سالن پذیرایی زیبا با نورپردازی داخلی ، نورگیری عالی از محوطه همراه با ایوان نقلی در مقابل آن ، آشپزخانه با تجهیزات کامل ، یک خواب دلباز به صورت مستر و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی را شامل میشود.

یکی از جذابیت‌های خاص در محوطه این باغ ویلا وجود کلبه ای چوبی و سرپوشیده است که مناسب برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی  در شب‌های خاطره انگیز این باغ ویلا میباشد که همراه با استخر با تاسیسات کامل ، نورپردازی حرفه ای محوطه ،  درختان سرسبز و سربه فلک کشیده که به شیوه ای جذاب فضاسازی شده اند محیطی بی نظیر از لحاظ آرامش و زیبایی ، برای شما فراهم شده است.

باغ ویلای فوق دارای انشعابات مصرفی شامل آب ، برق ، گاز ، وبه جهت مدارک دارای سند تک برگ عرصه واعیان قابل انتقال به نام خریدار محترم میباشد.

مسکن پارسه ، مفتخر است از شما مخاطبان عزیز وب سایت دعوت کند تا فایل‌های دیگر را در لینک باغدشت شهریار بررسی نمایید  و برای هرگونه مشاوره رایگان با مشاور این باغ ویلا آقای محسن عبدی با شماره  ۰۹۱۲۶۲۲۳۶۷۱  تماس بگیرید.

 

قیمت: از ۵ تا ۶ میلیارد

ارتباط با کارشناسان

خرید باغ ویلا در شهریار

به دلیل علاقه شما به خرید باغ ویلا در بکه مسکن پارسه باغ ویلاهای زیر را به شما پشنهاد میدهد

خرید باغ ویلا در شهریار

اخبار مرتبط با منطقه شهریار و ملارد

خرید باغ ویلا در شهریار
تماس از طریق واتس آپ